PostWysłany: Sob 10:01, 09 Maj 2009    Temat postu:

Tur Turek - Górnik Łęczna:

Osiemnastka meczowa Górnika:
Wierzchowski, Giertl, Głowacki, Nikitović, Karwan, Radwański, Benevente, Rafalski, Bartoszewicz, Bazler, Szymanek, Michalak, Wójcik, Stachyra, Nazaruk, Witkowski, Nakoulma, Grobelny

jak widzimy CZOKO w 18 meczowej I druzyny Górnika!Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Beret_lks dnia Sob 10:02, 09 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 18:09, 09 Maj 2009    Temat postu:

Wójcik nie tylko w kadrze na mecz ale i na boisku się pojawił. Górnik wygrał 2:1 a Krystian wszedł na boisko w 81 min. W 92 min. został ukarany żółtą kartką. Był to jego debiut w pierwszej lidze.

wars napisał:

No no ładnie Wesoly Tym bardziej jest to zaskakujące, bo przed rundą wiosenną został zdegradowany do drużyny rezerw.

PostWysłany: Nie 17:20, 10 Maj 2009    Temat postu:

Wójcik w sobotę zadebiutował w I lidze, natomiast w niedzielę w meczu rezerw Górnika w III lidze strzelił dwa gole w meczu z Wisłoką Dębica wygranym przez zespół z Łęcznej 4:1.

Górnik Łęczna - GKS Katowice 1-1 (0-0)
--------------------------------------------------------------------------------
Bramki: Kamil Witkowski 49 - Gražvydas Mikulėnas 67

Górnik Łęczna: Wierzchowski - Tomczyk, Nikitović, Karwan, Radwański, Bartoszewicz, Bazler (85 Grobelny), Szymanek (80 Wójcik), Nazaruk (80 Stachyra), Witkowski, Nakoulma
Beret_lks

Posty: 259

PostWysłany: Śro 20:10, 13 Maj 2009    Temat postu:

"...i nic sie nie zmienia - Górnik Łeczna to Wierzchowski, Nazaruk, Nakoulma i warto dodac że świetnie choc krótko grajacy Wójcik "

WIELKIE BRAWO DLA CZOKA!

Ostatnio zmieniony przez Beret_lks dnia Śro 20:11, 13 Maj 2009, w całości zmieniany 2 razy
blumen
komandor
komandor

Posty: 737

PostWysłany: Czw 12:44, 11 Cze 2009    Temat postu:

Trener Górnika Łęczna, Wojciech Stawowy:
Krystian jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, z którym wiążemy naprawdę duże nadzieje. Od początku przyszłego sezonu będzie już formalnie w kadrze pierwszego zespołu i mam nadzieję, że mocno powalczy o miejsce w podstawowym składzie, gdyż swoim ostatnim występem pokazał, że warto na niego stawiać.
sandoz
bosman
bosman

Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 50

PostWysłany: Sob 10:49, 13 Cze 2009    Temat postu:

Trener reprezentacji Polski do lat 18 (rocznik 1991) Michał Globisz ogłosił powołania na konsultację szkoleniową w Pustyni, która odbędzie się w dniach 20-24 lipca.
Kadra U-18 na konsultację w Pustyni:
Łukasz Osiński (Legia Chełmża), Paweł Socha (Korona Kielce), Dawid Wacławczyk (Górnik Polkowice), Bartłomiej Pachota (Okocimski KS Brzesko), Dawid Ozimek (Promień Opalenica), Mateusz Gawlik (Miedź Legnica), Piotr Czuryło (Miedź Legnica), Jakub Ochman (Wisła Kraków), Daniel Mikołajczyk (Unia Tarnów), Bartosz Broniarek (Concordia Piotrków Trybunalski), Damian Skumórski (Wisła Płock), Tomasz Kasprzak (Energetyk ROW Rybnik), Wojciech Dudek (Energetyk ROW Rybnik), Mateusz Rabiej (Górnik Zabrze), Bartłomiej Setlak (Naprzód Zawada), Marcin Karczewski (Rega Trzebiatów), Paweł Malinowski (Ruch Chorzów), Tomasz Blicharz (Łada Biłgoraj), Krzysztof Buczkowski (Sparta Oborniki), Dawid Klepczyński (Wisła Płock), Mariusz Szymański (Czarni Połaniec), Dawid Kiełczewski (Beskid Skoczów), Rafał Duchnowski (Lechia Zielona Góra), Jakub Bojas (Zawisza Bydgoszcz).
villa7

Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 288

Skąd: WŁOdawa

PostWysłany: Sob 13:03, 13 Cze 2009    Temat postu:

jedyny Ozim wiedział czego chce w życiu Wesoly

Ostatnio zmieniony przez villa7 dnia Sob 13:03, 13 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
lolek199211
porucznik marynarki

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 369

PostWysłany: Czw 12:21, 09 Lip 2009    Temat postu:

Ostatnio zmieniony przez lolek199211 dnia Czw 12:21, 09 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
rassta77
bosman
bosman

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 68

PostWysłany: Czw 20:32, 09 Lip 2009    Temat postu:

Oj Oj Oj małolaty co wy wiecie!!!!! Któryś z was pamięta takiego grajka jak Aleksander Śmiałko? Zapewne nie !Więc popytajcie swych ojców oni na pewno kumają tak zwaną waszą czacze!!! "Wariat" szacuneczek od starej jarej ekipy z KLONOWEJ szebernaście.
villa7

Posty: 288

PostWysłany: Pią 15:24, 10 Lip 2009    Temat postu:

kiedys to bylo kiedys teraz jest teraz !!!!

PostWysłany: Pią 19:49, 10 Lip 2009    Temat postu:

Mozecie mowic co sobie chcecie, dla mnie to wieje taka troche zazdroscia. Prognoza to prognoza, moze bedzie gral moze nie ale fakty sa takie, ze Filip gra z e(L)ka na koszulce, i nikt mu juz tego nigdy nie odbierze. Powinniscie juniorki ktorzy zamiast biegac na treningu, chodzicie po deptaku wyciagnac z tego jakies wnioski.

PostWysłany: Sob 13:19, 11 Lip 2009    Temat postu:

Może jakieś kompleksy Paweł ma? o których juniorach mówisz? którzy zamiast na treningi chodzą po deptaku co? a w wolnym czasie to i na drzewach mogą siedzieć i nic CI do tego...

wars: jeżeli chcecie pogadać o juniorach zapraszam do tematu o juniorach, a jeżeli chcecie sobie pogawędzić to zapraszam do Chat roomu lub na PW
wars
komandor
komandor

Posty: 1352

PostWysłany: Wto 18:10, 14 Lip 2009    Temat postu:

Górnik Łęczna – Otelul Galati 2:2
Rywale zdobyli bramki w 30 i 34 min. Ale kontaktowego gola tuż przed przerwą strzelił Radosław Bartoszewicz, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Grzegorzu Szymanku. W drugiej połowie Krystian Michalak nożycami trafił w poprzeczkę. Do remisu doprowadził w ostatniej minucie Krystian Wójcik. Tylko 7 minut na boisku przebywał Wallace Benevente, który nabawił się urazu barku.

Trenerem Rumunów jest Dorinel Munteanu, wcześniej prowadzący Veljko Nikitovicia w FC Vaslui.

Górnik Łęczna – Otelul Galati 2:2 (1:2)
Bramka dla Górnika: Bartoszewicz (43 z karnego), Wójcik (90).
Górnik: (I połowa) Giertl – Głowacki, Nikitović, Rafalski, Tomczyk – Bartoszewicz, Sołdecki, Szymanek – Niedziela, Grobelny, Nakoulma; (II połowa) Wierzchowski – Głowacki, Nikitović, Benevente (52 Rafalski, 80 Wójcik), Radwański – Stefaniuk, Bazler, Michalak – Stachyra, Surydkowski, Nazaruk.

źródło: dziennikwschodni.pl
emow10
komandor
komandor

Posty: 696

PostWysłany: Śro 10:15, 12 Sie 2009    Temat postu:

Dawid Ozimek zmienił barwy klubowe na Polonia-Redos Nowy Tomyśl jest to druzyna III ligi gr.II kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej

Zwycięstwo na inaugurację

W rozegranym w Lesznie meczu o mistrzostwo III ligi piłkarze Polonii-Redos pokonali imienniczkę z Leszna 3-0.Bramki strzelili.M.Knop,D.Koszkov-2

Od początku spotkania do ataku ruszyli piłkarze Polonii-Redos .W 5 min.w odległości 20 metrów od bramki gospodarzy faulowany został Ł.Góral.Piłkę ustawił M.Knop i strzałem w samo okienko zdobył pierwszą bramkę dla naszego zespołu w nowym sezonie.Piłkarze Polonii-Redos po strzeleniu bramki nadal atakowali bramkę Polonii Leszno.W 10 min. po kombinacyjnej akcji całego zespołu nowy nabytek Polonii-Redos Dmytro Koszakov ze stoickim spokojem podwyższył wynik spotkania.Gospodarze raz zagrozili bramce strzeżonej przez J.Nowaka lecz piłka trafiła w słupek.Do końca pierwszej połowy mimo stworzonych sytuacji bramkowych przez naszych piłkarzy wynik nie uległ zmianie.
Początek drugiej połowy to ataki zespołu z Leszna,nasi piłkarze ograniczali sie do gry z kontrataku.Piłkarze gospodarzy dwukrotnie w tej połowie zagrozili bramce strzeżonej przez J.Nowaka ,lecz nasz bramkarz za każdym razem wychodził obronną ręką z pojedynków z napastnikami gospodarzy.Piłkarze Polonii-Redos stworzyli w drugiej połowie kilka grożnych sytuacji lecz strzały Hirscha ,Knopa M.,Gracza, Kupczyka nie znalazły drogi do bramki strzeżonej przez bramkarza z Leszna.W 85 min.wynik spotkania ustalił D.Koszakov skutecznie wykorzystując dośrodkowanie T.Kupczyka.
Skład:Nowak-Ozimek(od65.min.Maksimov),Fijołek,Maik,Fórmaniak(od83min.Kupczyk),Góral(od70min.Juszczak),Knop B.,Hirsch,Puncewicz(od35min.Gracz),Knop M.,Koszakov.

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]
wars
komandor
komandor

Posty: 1352

PostWysłany: Nie 10:37, 23 Sie 2009    Temat postu:

Film z meczu Młode Wilki '94 - Polonia Warszawa 2:1 oraz bramka Filipa Kacprzaka [link widoczny dla zalogowanych]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum LKS Włodawianka Strona Główna -> Klub Wszystkie czasy w strefie GMT