Posty: 347

PostWysłany: Nie 15:39, 06 Maj 2012    Temat postu:

Mam jakieś takie czarne myśli o tym Euro a to przez "koncertową" postawę czołowych drużyn Ekstraklasy. W końcu to jest jakiś wykładnik, a Legia tak mnie wkurwiła że szkoda gadać.

A mario piekario to Borysiukowi super klub znalazł do rozwoju Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Gibonek dnia Nie 15:40, 06 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 10:20, 07 Maj 2012    Temat postu:

Z Ruskimi w dupę, z Czechami w dupę, z Grekami remis jak się postarają. Na więcej nie ma co liczyć.

PostWysłany: Sob 14:27, 09 Cze 2012    Temat postu:

Jak zwykle Wesoly Sami sobie praktycznie bramkę strzelili, po przerwie chaos, nieład i brak koncepcji. Franio chyba nie ma wielu wariantów na okoliczności straty bramki. "Borussia" spuchła i wyszło gdzie jest reszta - w dupie.

Jak narazie wygląda to tak, że Ruscy będą mieli niezłą strzelnicę we wtorek.
wars
komandor
komandor

Posty: 1352

PostWysłany: Sob 16:13, 09 Cze 2012    Temat postu:

Gibonek napisał:
Franio chyba nie ma wielu wariantów na okoliczności straty bramki.
Jedynym wariantem Smudy w tym meczu było liczenie na cud. I w sumie dzięki Tytoniowi taki stał się faktem. (nie zrozumie tego, że w momencie gdy niektórzy kompletnie nie mieli siły i chęci do biegania nasz trener nie dokonał zmiany - na pewno zejście Obraniaka nie spowodowałoby osłabienia)
Gibonek

Posty: 347

PostWysłany: Sob 16:33, 09 Cze 2012    Temat postu:

Akurat zejście Obraniaka byłoby wzmocnieniem. Aż się prosiło o Grosickiego czy Wolskiego( chociaż on powinien w samej końcówce).

Chyba potwierdza się opinia Boruca, jakoby nasz selekcjoner miał w sobie wiele z Dyzmy. Chociaż, do końca tej fazy jeszcze dwa mecze więc zobaczymy... ale widoki na poprawę czegokolwiek marne.

I jeszcze te tłumaczenia po meczu, że ciężko było wytrzymać kondycyjnie drugą połowę tak jak początek pierwszej. Nosz kurw.. Ruscy zapierniczali 90 minut w takim tempie, jakby mecz polaków puścić sobie 1.5X szybciej.
wars
komandor
komandor

Posty: 1352

PostWysłany: Wto 20:53, 12 Cze 2012    Temat postu:

Drugi mecz Polaków na Euro za nami. Mecz o wiele lepszy niż z Grekami. Gra Polaków wyglądała bardzo dobrze, chociaż Smuda nie zaryzykował do końca, a szansa na 3 punkty były. Pozostaje nam piękna bramka Kuby i oczekiwanie na sobotę. Szanse na awans są...
dudek forever
chorąży marynarki

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 209

PostWysłany: Wto 21:00, 12 Cze 2012    Temat postu:

Rusofob Kaczyński i jego ta cala popieprzona sekta zwana PiS moze zbierac dzisiaj owoce swojej ksenofobicznej polityki.
wars
komandor
komandor

Posty: 1352

PostWysłany: Nie 9:57, 17 Cze 2012    Temat postu:

Euro już nie dla nas. Szkoda... W moim przekonaniu najbardziej zawiódł Smuda, który przestał czynić cuda (chyba, że za cud uznamy remis z Rosją). Jak to możliwe, że Piszczek nie miał siły biegać? Kto jest temu winny? Bo chyba nie sam piłkarz?