porucznik marynarki

Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 366

PostWysłany: Śro 19:00, 31 Sie 2011    Temat postu:

W Bogdance sporo zawodników z pierwszego zespołu. W końcówce pierwszej połowy piękne uderzenie Chaci. Piłka ładnie leciała do bramki żeby ostatecznie odbić się od słupka:/ W drugiej połowie Bogdanka znowu zepchnęła LKS do defensywy. W 68 minucie kontra gospodarzy. Struk wychodzi z bramki próbując zatrzymać napastnika, ale ten mimo obrońcy "na plecach" strzela i jest 1:0. w ok 80 minucie faul w polu karnym, którego na bramkę zamienia Rembiesa. W drugiej połowie Włodawianka oddawała strzały na bramkę głównie po stałych fragmentach gry. Bramki jednak nie udało się zdobyć. We Włodawiance na wyróżnienie zasługuje na pewno Kamil Struk, który dobrze zachował się w kilku groźnych sytuacjach. Więcach, który wszedł po przerwie mimo problemów zdrowotnych zaliczył niezły powrót do obrony z pola karnego rywali, zatrzymując akcje gospodarzy. Sporo zamieszania pod bramką Bogdanki robili też obrońcy Artur i Roczi. Z rywalami z pierwszej ligi nieźle radził sobie też Kaśka i Siergiej.
W tej chwili ważniejsze od tego iloma zawodnikami z pierwszej ligi zagrała Bogdanka ważniejsze jest zwycięstwo z Huczwą na własnym stadionie, bo sytuacja w tabeli robi się nieciekawa.

Ostatnio zmieniony przez krzysio208 dnia Śro 19:03, 31 Sie 2011, w całości zmieniany 1 raz
dudek forever
chorąży marynarki

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 209

PostWysłany: Śro 19:06, 31 Sie 2011    Temat postu:

Gdzie byl mecz, na glownym czy na bocznym?

Szlag by to trafil:P

Ostatnio zmieniony przez dudek forever dnia Śro 19:15, 31 Sie 2011, w całości zmieniany 1 raz
bart

Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 155

Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Włodawa

PostWysłany: Śro 21:43, 31 Sie 2011    Temat postu:

byłem wręcz zdziwiony jak zobaczyłem skład, że jednak Wojtek zdecydował się grać pomimo problemów zdrowotnych.. zasługuje na wielką pochwałę, tym bardziej, że Krzysiek tak go wychwala, brawo! A Rembies pewnie jest teraz dumny z bramki i 3 pkt Kwadratowy
kura_1987

Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 335

PostWysłany: Sob 7:51, 03 Wrz 2011    Temat postu:

Czy może ktoś się określić z godziną jutrzejszego meczu?? Ponieważ na stronie jest 17 a na 90minut.pl jest 16.
lolek199211

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 369

PostWysłany: Sob 12:35, 03 Wrz 2011    Temat postu:

Unia Bełżyce 0:3 Orion Niedrzwica Duża

Lublinianka-Wieniawa 12:1 (7:1) Start Krasnystaw !!!!!!!!

Ruch Ryki 0:3 Lewart Lubartów

Ostatnio zmieniony przez lolek199211 dnia Sob 13:55, 03 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 17:41, 04 Wrz 2011    Temat postu:

Może ktoś skomentuje dzisiejszy mecz z Huczwą bo mi to szczerze mówiąc brak słów...

PostWysłany: Śro 12:25, 07 Wrz 2011    Temat postu:

Proponuję nawet nie zaczynać tematu meczu z Huczwą. Ci, którzy byli na meczu, widzieli ogrom niesprawiedliwości i perfidii jaki dotknął piłkę nożną we Włodawie. Mam tylko nadzieję, że to nie pozostanie bez echa w odpowiednich gronach.

Dzisiaj nasz kochany LKS zmierzy się na wyjeździe z Lewartem Lubartów. W obliczu naszych wykluczeń spowodowanych decyzjami sędziego w meczu z Huczwą nasza drużyna stoi niemal na straconej pozycji. Ja sam nie mam złudzeń: remis będzie cudem. Komu za to podziękować - wiecie. Lewart dotychczas rozegrał 4 mecze: dwa wygrywając, jeden remisując i jeden przegrywając. Warte odnotowania jest to, że jedyny przegrany mecz zanotował u siebie.

Taka mała dygresja z mojej strony : wiem, że sam napisałem na początku mojego posta żeby nie zaczynać tego tematu. Ale kur.a nie mogę. Pierwszą połowę przesiedziałem na trybunie "cmentarii", drugą zaś na trybunie z krzesełkami. To co wyprawiał sędzia boczny i główny w decydujących fragmentach meczu widziałem niejako z bliska. Co mnie jednak najbardziej zdziwiło : zachwanie trenera Paszkiewicza czy jak mu tam. Otóż ten jegomość raczył poinformować sędziego o uwagach skierowanych w jego kierunku (sędziego) przez Marcina Chaciówkę ( wspomniany w konsekswencji dostał czerwoną kartkę). Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie artykuł przeczytany przeze mnie w dzienniku wschodnim, w którym trener Paszkiewicz oburza się na brak kultury naszych zawodników w stosunku do sędziego. Ten człowiek sam upominał zawodnika siedzącego już na ławce, przytaczając sędziemu jego słowa. Jeżeli tak wygląda fair play - to ja pierdolę taką zasadę. Wars kasuj ten post, banuj mnie, rób co chcesz, ale k**** ten mecz pokazał mi jedno - sprawiedliwość istnieje - w słowniku języka polskiego. I istnieje Fair play - tam gdzie nie ma sędziów.

P.S. Jestem dumny z postawy drużyny w feralnym meczu i mam nadzieję, że będę dumny po meczu w Lubartowie. Walczcie do końca jak to mają w zwyczaju porządni ludzie.

P.S. 1 a propos trenera Huczwy i jego wypowiedzi: sędzia popełniał błędy, ale w dwie strony, także wyniku nie wypaczył. no żesz k**** twoja mać! Wogółe! Dwie nie uznane bramki, 8 żółtych kartek dla gospodarzy, 4 czerwone, w ogóle do chuja nie wypaczony wynik.

P.S. 2 Młodzi i rezerwowi: to wasza szansa na pokazanie, że Włodawianka ma jaja jak arbuzy. Wierzę, że pokażecie klasę. Wierzę, że wstydu nie przyniesiecie. I przepraszam użytkowników za mój elaborat, którego i tak nie zechce się wam czytać. k**** musiałem Mruga

wars: a za co miałbym Cię banować? Za prawdę? Na pewno nie. A poza tym na takich forumowiczów jak Gibonek trzeba chuchać i dmuchać Mruga Pzdr.

Ostatnio zmieniony przez Gibonek dnia Śro 12:45, 07 Wrz 2011, w całości zmieniany 2 razy
Gibonek

Posty: 347

PostWysłany: Śro 15:53, 07 Wrz 2011    Temat postu:

Włodawianka przegrywa do przerwy z Lewartem Lubartów 0:1.

Już niestety 0:2 obie bramki dla gospodarzy strzelił Kaczmarski.

1:4 w plecy. Trudno. Dziękuję wam chłopaki za walkę.

wars
komandor
komandor

Posty: 1352

PostWysłany: Śro 17:13, 07 Wrz 2011    Temat postu:

Niestety, ale to już za nami. Teraz walka w niedzielę!!! Będzie dobrze.
krzysio208

Posty: 366

PostWysłany: Śro 17:39, 07 Wrz 2011    Temat postu:

może troche nie na temat ale wars może będzie łaskawy:P

zapewne widzieliście jak włodawskie piekiełko zaczęło ujadać na elbi.pl. nie obyło się bez osobistych chamskich wycieczek personalnych. dostało się Więcachowi. zamiast dyskutować z malkontentami proponuje wpisy w stylu "Wojtek pozdro! BYŁ BĘDZIE JEST ZAWSZE LKS!"

Posty: 209

PostWysłany: Śro 19:52, 07 Wrz 2011    Temat postu:

Masz racje Krzycho. Kidys mialem dzieki im pomocy kilko nieprzespanych nocy oraz straconych wlosow na glowie ze stresu. Tych debili trzeba izolowac, w ogole to moim zdaniem Cmentaria powinna zrobic jakas akcje. Np. wywiesic transparent z haslem typu "Szydercom z lozy vipow mowimy stanowcze nie"Wesoly
Co do Wojtka to znam go i wiem, ze da sobie rade zdecydowanie bardziej niz ja wtedy.
Pozdro:)
wars
komandor
komandor

Posty: 1352

PostWysłany: Śro 20:08, 07 Wrz 2011    Temat postu:

moim zdaniem lepiej nie dawać im powodów do jątrzenia i zostawić to bez odzewu, "nie ruszane g**** mniej śmierdzi" Mruga

Posty: 209

PostWysłany: Śro 20:13, 07 Wrz 2011    Temat postu:

Wars i tutaj sie mylisz. Moim zdaniem trzeba ich zniszczyc. Nie moze byc tak, ze zawodnik Wlodawianki nie ma wsparcia od prawdziwych kibicow wtedy gdy banda zawistnych oprychow, ktorym w zyciu nic nie wyszlo, leczac swoje kompleksy wyladowuje na nim agresje. Pamietam mecz z Bratem gdy te sukinsyny jechaly po mnie jak po jakims psie. Pamietam jak cala lawka rezerwowa stanela wtedy w mojej obronie. To co czlowiek czuje w takiej chwili nie da sie opisac. Dlatego trzeba tym nieudacznikom pokazac gdzie ich miejsce. Pozdro

wars: Ale walka w necie na pewno nic nie pomoże, głównie chodziło mi o to. Natomiast podczas meczu jak najbardziej popieram (chociaż może nie niszczenie Mruga )

Ostatnio zmieniony przez dudek forever dnia Śro 20:15, 07 Wrz 2011, w całości zmieniany 2 razy
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum LKS Włodawianka Strona Główna -> Poprzednie sezony / Sezon 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie GMT