V kolejka IV ligi: Włodawianka - Roztocze Szczebrzeszyn

Gibonek
porucznik marynarki

Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 347

PostWysłany: Pon 17:44, 06 Wrz 2010    Temat postu: V kolejka IV ligi: Włodawianka - Roztocze Szczebrzeszyn

W najbliższą środę nasza Włodawianka zagra kolejny ligowy mecz. Tym razem rywalami LKSu będzie drużyna Roztocza Szczebrzeszyn. Pierwotnie to spotkanie miało odbyć się w Szczebrzeszynie, jednak jedenastka Roztocza wszystkie swoje mecze w tej rundzie będzie rozgrywać na wyjeździe. Powodem tego jest generalny remont a właściwie budowa nowych trybun na stadionie naszych środowych rywali.

Roztocze przyzwoicie rozpoczęło obecny sezon. W czterech meczach zgromadziło 4 punkty, strzeliło cztery bramki i tyle samo straciło. Warto odnotować, iż dwa ostatnie mecze drużyna ze Szczebrzeszyna rozegrała z mocnymi rywalami (Orlęta Radzyń Podl. i Orlęta Łuków) i oba nieznacznie przegrała(1:2). Z tego co da się jednak przeczytać w regionalnych gazetach na i stronach poświęconych piłce na lubelszczyźnie, to rywale nie potrafili skutecznie udokumentować swojej przewagi w tych meczach i seryjnie marnowali bramkowe okazje. Nie zmienia to faktu, że Roztocze będzie bardziej wymagającym przeciwnikiem niż jedenastka ze Stoczka Łukowskiego.

PostWysłany: Pon 19:57, 06 Wrz 2010    Temat postu:

Żeby myśleć o miejscu w środkowej strefie tabeli (nawet w dolnej części tej strefy) musimy z drużynami pokroju Roztocza wygrywać na własnym boisku. Innej rady nie ma.
krzysio208

Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 366

PostWysłany: Śro 9:45, 08 Wrz 2010    Temat postu:

bądzmy szczerzy kazdy rywal będzie bardziej wymagający od stoczka. to od poczatku czerwona latarnia w tabeli, mówił o tym nawet ich trener. co do roztocza to faktycznie zapowiada się ciekawe spotkanie. to drużyna w naszym zasięgu, tym bardziej że gramy na własnym stadionie. zobaczymy jak zakończy się ten maraton na naszym stadionie. z każdym meczem mamy silniejszego rywala. osobiście obstawiam że w tych trzech meczach uda nam się zdobyć 6 punków. 3 już mamy<lol>

PostWysłany: Śro 11:12, 08 Wrz 2010    Temat postu:

Wszyscy na mecz!!! Kupiłem dwie paczki serpentyn + dwie dostaliśmy gratis od Roberta z Kairo, także trzeba będzie kilka osób do rzucania Mruga

ps. Ja stawiam na 7ptk po 3meczach u siebie Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Tomson dnia Śro 11:14, 08 Wrz 2010, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Śro 17:27, 08 Wrz 2010    Temat postu:

No i wygraliśmy 2:0, ale podobno w ostatnich 20 minutach ciężko było. Nareszcie to rywale się ciskają, a my zdobywamy bramki Wesoly
Szkoda, że nie mogę na żywo doświadczać tych emocji.
Jeszcze tylko remisik z Łukowem i będziemy fajnie.
haski88
bosman
bosman

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 147

PostWysłany: Śro 17:42, 08 Wrz 2010    Temat postu:

Setler sory ale to Wlodawianka sie ciskala bo przy tylu sytuacjach i tak klarownych nie padla bramka ... LKS razila niesecznoscia, Roztocze gralo swoje staralo sie urwac punkty, ale nie ma to jak Wiecach i Bobas co Wiecach zagral masakra do 11 kolejki go!! Bobas znalazl sie tam gdzie powinien i tyle.., a tak to tez walilismy gowa w mur. ale wazne ze skonczylo sie tak jak sie skonczylo i mamy 3 punkty!!! LKS
dada
komandor
komandor

Posty: 1104

PostWysłany: Śro 17:56, 08 Wrz 2010    Temat postu:

kolejne ważne 3 pkt Wesoly można powiedzieć że mamy już 1/4 utrzymania Wesoly)
haski88
bosman
bosman

Posty: 147

PostWysłany: Śro 18:17, 08 Wrz 2010    Temat postu:

ta IV liga jest tak slaba ze tym skladem wstyd sie nie utrzymac:P i uwazam ze nie ma sily zeby LKS spadl
wars
komandor
komandor

Posty: 1352

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 19:58, 08 Wrz 2010    Temat postu:

Czy ktoś jest w stanie napisać skład ze zmianami kto za kogo i w której minucie?

PostWysłany: Śro 20:18, 08 Wrz 2010    Temat postu:

Wereszczyński – Banak, Więcaszek, Roczon, Mosurets - Musz, Nielipiuk, Borys, Chaciówka - Rembiesa, Zdolski
na zmiany wchodzili: Kuczyński, Kruk, Soroka, Bornus.

chyba tak było, jak coś zle, to niech ktos poprawi.

Ostatnio zmieniony przez Majkel dnia Śro 20:20, 08 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz
dada
komandor
komandor

Posty: 1104

PostWysłany: Śro 21:24, 08 Wrz 2010    Temat postu:

4 miejsce w tabeli!! aż łezka się w oku kręci Wesoly))

PostWysłany: Czw 11:47, 09 Wrz 2010    Temat postu:

moim zdaniem jeden z najlepszych meczyków u siebie w tym sezonie. Roztocze to dobrze poukładany zespół i jest zajebiście że Włodawianka podjęła rękawice i walczyła jak równy z równym. w drugiej połowie chłopaki pokazali charakter. mimo zaciekłych ataków rywali udało się strzelić dwie bramki. Bobas ma na razie zajebista średnią. wchodzi na 15 - 20 minut i strzela bramki Very Happy

ps

Tomson mam nadzieje, że to twój tym co do liczby punktów w tych trzech meczach się sprawdzi Very Happy

Ostatnio zmieniony przez krzysio208 dnia Czw 11:49, 09 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz