PostWysłany: Wto 12:43, 31 Lip 2007    Temat postu:

Filip po meczu spragnieni...zmeczeni dzielimy sie po jednym
komandor
komandor

Posty: 737

PostWysłany: Wto 16:15, 31 Lip 2007    Temat postu:

No niestety wynik sparingu to 1-4 w plecy Smutny . Bramke dla Włodawianki strzelił Artur Nielipiuk. Na domiar złego kontuzje: Jurek ma cos z barkiem i na wizycie u lekarza dostał informacje o tym ze 4 tygodnie ma dac sobie spokoj z graniem. Wyso ma połamany nos wiec raczej szybko wruci do gry. W pierwszej połowie ostatniego grał.... Wojtek Grzywaczewski.

PostWysłany: Wto 17:45, 31 Lip 2007    Temat postu:

komedia jest z Ciebie blokers !! ...a co oczekiwaliscie ludzie po 2 treningach !!!!!!! mistrzostwa swiata!!! walneło was na głowe
blumen
komandor
komandor

Posty: 737

PostWysłany: Wto 18:09, 31 Lip 2007    Temat postu:

haski nikt cudów nie oczekuje...Ja mam tylko nadzieje ze dojdą jescze dawni gracze, mam namysli tu min Ernesta Czeleja, i wywyalczycie awans do nowej 4 ligi. A wynik sparingu jest mało ważny, no i do końca nie był on sprawiedliwy bo w 2 połowie było kilka sytuacji. A rywal cuż wykorzystał to co miał...
Blokers do Haski

PostWysłany: Wto 19:09, 31 Lip 2007    Temat postu:

Było trzeba byc na meczu to bys mogł ocenic a nie pier... mi tutaj ! Pograj, pomęcz sie troche, weź to poczuj... !! Fakt co moźna zrobic po 2ch treningach ? Nic ! Zespół jest niezgrany, nieskompletowany i tego są wyniki, ale spokojnie riiilaaax WesolyWesoly

PostWysłany: Wto 19:45, 31 Lip 2007    Temat postu:

Phehe dobra dobra toz grałes wiem !! Hehe !! Cmentarija ija ija ija !!
piłkarzyk

PostWysłany: Śro 21:35, 01 Sie 2007    Temat postu:

jutro rewanż....na głównej płycie....mile widziane piękne panie Wesoly
Blokers do piłkarzyka

PostWysłany: Śro 21:36, 01 Sie 2007    Temat postu:

Ach ci piłkarzyki tylko by ruchali i ruchali... WesolyWesoly Phehe Gołąbek WesolyWesoly
gosc

PostWysłany: Śro 23:24, 01 Sie 2007    Temat postu:

16 na stadionie gramy sparing....Zapraszamy płeć piękną i nie tylko;)
Fanatyk
bosman
bosman

Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 57

PostWysłany: Czw 9:59, 02 Sie 2007    Temat postu:

Czy mozecie mi napisac kto z nowych zasili szeregi Włodawianki.podpowiem ze Agros sie zbroi.

PostWysłany: Czw 12:34, 02 Sie 2007    Temat postu:

o 16 na głównej płycie sparing.. kto zaslii LKS w tym roku.. a noo nikt.. jedyny amamiuk któremu i tak agros cos niechce oddać karty .. hmm kto jeszcze aż tylu jest że trudno zpamietać <lol2> ..
blumen
komandor
komandor

Posty: 737

PostWysłany: Czw 17:37, 02 Sie 2007    Temat postu:

Z tym samym rywalem z pod radomia co ostatnio Włodawianka przegrała tym razem 1-2. Mimo przegranej widoczny był postęp w grze i cos zaczeło sie wreszcie kleic. Bramke dla LKS-u strzelił Emil Walko który z lewej strony boiska przejał bezpanska piłke, minął bramkarza i umieścił ją w bramce. Oprocz Walko dobry mecz tez rozegrał Gołab i jak zwykle Artur Nielipiuk.
Skład LKS-u:
Włodarczyk
Gorgol(W.Nielipiuk)-Seta- Uzniak-Łukawski
Bambo(Koleśnik)-Nielipiuk-Gołab(Lolek Wesoly)-Emo(Śledzio)
Bobas Filip(Szymański)
haski88LKS

Posty: 492

PostWysłany: Czw 18:47, 02 Sie 2007    Temat postu:

dzisaij kuzy gadałz seta i seta prawdopodobnie mzoe wrócić do trenowani i reprezentowania barw LKSu.. bedzie oddlott Jezyk.. graa.. była w maire dobra naszego zespołuu natomiast drużynia z pod radomia za wiele niepokazali .. znów wykorzystali nasze proste błedy...
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum LKS Włodawianka Strona Główna -> Poprzednie sezony / Sezon 2007/2008 Wszystkie czasy w strefie GMT