komandor

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 703

Skąd: Włodawa

PostWysłany: Nie 16:46, 21 Maj 2006    Temat postu: Włodawianka - Lewart Lubartów

Włodawianka - Lewart Lubartów 2:2 (1:1)

W pierwszej połowie przewaga drużyny z Lubartowa. Druga zdecydowanie dla Włodawianki (gospodarze mieli 5 setek). Wyrównujący gol dla Lubartowa w 94 minucie (pomimo tego że sędzia doliczył tylko jedną minutę- chyba coś tu nie tak). Po strzeleniu bramki sędzia natychmiast zakończył spotkanie.

Ostatnio zmieniony przez settler dnia Nie 16:49, 21 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz
kibic

PostWysłany: Nie 16:47, 21 Maj 2006    Temat postu:

szkoda k**** panowie szkoda sedzia ewidentnie przedluzal zeby lewart cos wrzucil brawa za ambicje ale pogarda za bezmyslne zmiany pod koniec meczu brawo mirek wlodarczyk lks zagral dzis naprawde dobry mecz szkoda tylko ze nie wrzucili wiecej i byloby po meczu a tak zostaje gorycz i zwatpienie ehhhh ta czarna mafia Pzdr Lks
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum LKS Włodawianka Strona Główna -> Poprzednie sezony / Sezon 2005/2006 Wszystkie czasy w strefie GMT