PostWysłany: Nie 19:08, 30 Kwi 2006    Temat postu: Włodawianka - Janowianka

Posty: 703

Skąd: Włodawa

PostWysłany: Nie 23:26, 30 Kwi 2006    Temat postu:

Włodawianka - Janowianka 4:2

Pierwsze dwadzieścia minut spotkania cechowało się atakami Włodawianki oraz sporadycznymi, niegroźnymi kontrami gości. W tym okresie gospodarze mieli conajmniej jedną bardzo dogodną sytuację na strzelenie bramki. Następnie do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, stwarzając coraz większe zagrożenie pod bramką drużyny z Włodawy. Gra się wyrównała (Włodawianka zmuszona była grać atak pozycyjny, natomiast Janowianka groźnie kontratakowała). Taka sytuacja utrzymała się do około 45 minuty spotkania, kiedy jedna z akcji gości zakończyła się objęciem przez nich prowadzenia (niefrasobliwość obrony- podanie piłki napastnikowi ). Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę. Druga połowa rozpoczęła się tak samo jak pierwsza czyli głębokim cofnięciem się gości i atakiem pozycyjnym gospodarzy . Taka sytuacja utrzymała sie do około 65 minuty spotkania (w tym okresie Włodawianka miała 3 dogodne sytuacje do wyrównania, a nawet objęcia prowadzenia) kiedy to zamiesznie pod bramką Włodawianki (fatalny błąd zawodnika gospodarzy) wykorzystuje zawodnik gości, który ładnym strzałem umieszczaja piłkę w siatce (jest już 0:2). Pomimo tego gospodarze nadal grają swoje, ale piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki Janowianki (kolejne trzy setki- w tym słupek). Około 70 minuty Sasza odczarowuje janowską bramkę, strzelając kontaktowego gola (1:2). Potem już idzie łatwo. Niesiona dopingiem Włodawianka najpierw wyrównuje (Wojtek Więcaszek z linii pola karnego), żeby niedługo potem wyjść na prowadzenie (Sasza Stolarczuk- kontra), a następnie je powiększyć (4:2 Przemek Wójciuk). Zwycięstwo mogło być okazalsze gdyby Kuba Kuczyński trafił na pustą bramkę gości. Ogólnie Janowianka miała 3 sytuacje (w tym 2 wykorzystała), natomiast drużyna z Włodawy nareszcie wygrała mecz, w którym od początku do końca przeważała (około 10 bramkowych sytuacji). Bramkarz Janowianki (Wąsik) po zakończeniu meczu siadł koło słupka i centralnie się rozpłakał

PS: Mecz oglądałem w towarzystwie trzech kolegów z Janowa Lubelskiego (pozdrawiam bardzo ) i nawet oni przyznali, że nasze zwycięstwo było całkowicie zasłużone.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum LKS Włodawianka Strona Główna -> Poprzednie sezony / Sezon 2005/2006 Wszystkie czasy w strefie GMT